معرفی خدمات قالیشویی اتوماتیک شاهد مشهد

معرفی خدمات قالیشویی اتوماتیک شاهد مشهد

تعداد زیادی از برندهای قالیشویی دارای مجوز، کارخانه یا کارگاه قالیشویی ندارند! آن‌ها صرفا دفتر جذب مشتری برای قالیشویی هستند و به آن‌ها “دفتر قالیشویی” گفته می‌شود و نه کارگاه یا کارخانه.قالیشویی شاهد مشهد یک کارخانه خدمات قالیشویی در مشهد وبزرگترین قالیشویی مکانیزه شرق کشور می باشد.شما می توانید بدون واسطه از خدمات قالیشویی شاهد مشهد با بهترین کیفیت و قیمت استفاده نمایید.

 

شستشو مکانیزه در قالیشویی مشهد

 قالیشویی در مشهد

تعداد زیادی از برندهای قالیشویی دارای مجوز، کارخانه یا کارگاه قالیشویی ندارند! آن‌ها صرفا دفتر جذب مشتری برای قالیشویی هستند و به آن‌ها “دفتر قالیشویی” گفته می‌شود و نه کارگاه یا کارخانه.قالیشویی شاهد مشهد یک کارخانه خدمات قالیشویی در مشهد وبزرگترین قالیشویی مکانیزه شرق کشور  می باشد.شما می توانید بدون واسطه از خدمات قالیشویی شاهد مشهد با بهترین کیفیت و قیمت استفاده نمایید.

در سالهای پیش حدود ۴۰ سال قبل مردم فرشهای خود را کنار چشمه ها یا در منازل شستشو میدادند اولین کسانی که به این کار به دید یک شغل نگاه کردند فرشهای مردم را به وسیله گاری به کنار چشمه ها میبردند و با ابو صابون شستشو میدادند و به مردم تحویل میدادند در ده سال اول عده کمی از مردم استقبال کردند و تا سالهای متوالی این روند ادامه داشت تا اینکه در ۱۵ سال اخیر با وجود بالارفتن جمعیت و زندگی آپارتمان نشینی این حرفه تبدیل به صنعت شد

خدمات قالیشویی مشهد (شاهد)

کیفیت بالای شستشو %
دستگاه های مدرن شستشو فرش %
استفاده از مواد نانو باکیفیت در شستشو %
قیمت مناسب و شستشو پتو رایگان %
سرویس رایگان در مشهد %

خدمات قالیشویی شاهد مشهد

قالیشویی شاهد مشهد بزرگترین کارخانه تمام اتوماتیک ومجهز شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی و ارائه خدماتی نظیر سرویس رایگان در مشهد و خدمات مبل شویی وموکت شویی در محل در خدمت شما عزیزان است .قالیشویی مشهد با حذف واسطه ها و اراوه کیفیت بالای شستشو در ایام نزدیک به عید نوروز با خدمات 24 ساعته آماده خدمت رسانی می باشد.

 • سرویس رایگان
 • استفاده از مواد نانو ضد حساسیت
 • قیمت مناسب و حذف واسطه ها
 • شستشوی پتو یا قالیچه به صورت رایگان
 • خدمات مبل شویی و موکت شویی در محل
 • پشتیبانی 24 ساعته

قالیشویی شاهد مشهد بزرگترین واولین قالیشویی مکانیزه در شرق کشور واقع در مشهد مقدس می باشد.دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک قالیشویی مشهد (شاهد کارپت) عملیات شستشو فرش را در ۵ مرحله بصورت خودکار انجام می دهد. مراحل عبارتند از : خیس کردن فرش، جارو زدن، برس زدن همراه با شامپو و مواد ضد حساسیت، برس زدن، برس زدن همراه با آب، شستشو با آب بدون برس. بدین ترتیب فرش شما به بهترین روش ممکن شسته می شود هم چنین فرش شما بدون هیچ چین و چروکی به شما عزیزان در مشهد با سرویس رایگان تحویل داده خواهد شد.

از جمله خدمات قالیشویی توسط ما شامل: شست و شوی فرش دستی ماشینی،قالیچه ،موکت،روفرشی،پتو،خوش خواب،مبل،پرده،موکت می باشد.

خدمات قالیشویی اتوماتیک در مشهد

چرا قالیشویی شاهد مشهد؟

قالیشویی شاهد مشهد بزرگترین و اولین مرکزت شستشوی تمام اتوماتیک انواع فرش دستبافت و ماشینی در شرق کشور
 • سرویس رایگانقالیشویی شاهد مشهد آماده سرویس رسانی رایگان در سراسر مشهد مقدس می باشد.
 • دستگاه های تمام اتوماتیک شستشوی فرشقالیشویی شاهد کارپت بزرگترین و بروزترین قالیشویی و مبل شویی آنلاین و مکانیزه مشهدمی باشد
 • ضمانت کیفیت شستشوشاهد کارپت باسال ها تجربه در شستشو انواع فرش ضمانت کیفیت شستشورا برای شما عزیزان فراهم اورده است.
 • اولین قالیشویی آنلاین مشهدشاهد کارپت بزرگترین و بروزترین قالیشویی و مبل شویی انلاین و مکانیزه مشهد
 • به روزترین متد شستشوقالیشویی شاهد مشهد با استفاده از به روزترین و با کیفیت ترین متد شتشو بدون آسیب به تار و پود انواع فرش دستباف و ماشینی و استفاده از تجهیزات تمام اتوماتیک شستشو فرش در خدمت شما می باشد.
 • شستشو با بهترین و کم ضرر ترین مواد شوینده ( نانو )قالیشویی شاهد مشهد با استفاده از بهترین و کم ضرر ترین مواد شوینده ( نانو ) در شستو فرش دستباف و ماشینی در خدمت شما عزیزان است.