سوالات متداول قالیشویی شاهد مشهد

قالیشویی شاهد مشهد با سال ها تجربه و خدمت رسانی در تمام نقاط مشهد مقدس در خدکت شما عزیزان بوده است در راستای بهبود عملکرد به سوالات متداول شما عزیزان پاسخ داده ایم با ما همراه باشید

ایا در منطقه سکونت ما هم سرویس دهی دارید ؟
در هر کجای مشهد که باشید، ما در کنار شما هستیم. قالیشویی شاهد در تمام مناطق مشهد شعبه دارد. تنها کافی است به صورت آنلاین یا تلفنی درخواست مورد نظر خودتان را مطرح کنید تا همکاران ما به سمت شما اعزام شوند.
ایا ترمیم و رفوگری در منزل انجام میدهید ؟
این کار فرآیندی تخصصی است و نیازمند صرف وقت و دقت فراوان است. پس فرش‌هایتان را به ما بسپارید. ما آن‌ها را صحیح و سالم به شما تحویل می‌دهیم.
بعد از آنکه بصورت آنلاین سفارشم را ثبت کردم چگونه میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شما نیاز نیست هیچ کاری انجام دهید. تنها با ورود به وبسایت قالیشویی شاهد ، درخواست خودتان را ثبت می‌کنید و باقی کار را به ما می‌سپارید.کلیه پیگیری‌ها توسط خود پرسنل قالیشویی شاهد انجام شده و هماهنگی‌های لازم با شما صورت خواهد گرفت. معمولا بعد از سفارش شما، بلافاصله همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و پیگیری‌های لازم را انجام خواهند داد.
اگر فرش های ما هنگامی که پیش شما هستند با مشکلی مواجه شوند چه کسی پاسخگو است ؟
سیستم مکانیزه و تخصصی قالیشویی شاهد، به عنوان بهترین قالیشویی در مشهد، معمولا اجازه بروز همچین مشکلی را نمی‌دهد. اما در صورتی که هر مشکلی برای فرش شما حین انجام عملیات قالیشویی ایجاد شود، مدیریت مجموعه و کارشناسان ما حتما پاسخگو خواهند بود.در صورت عدم رضایت شما از شست و شوی فرش‌هایتان، قالیشویی شاهد ضمن بررسی علت مشکل عملیات شست و شو را تکرار خواهد کرد.فراموش نکنید، بعضی از فرش‌ها که کهنه، پوک و یا ضعیف شده‌اند، ممکن است بخاطر استفاده از دستگاه‌های شوینده مکانیزه پاره شوند. متخصصان ما حتما پیش از شست و شو وضعیت فرش شما را بررسی کرده و احتمال پارگی را با شما در میان خواهند گذاشت. در این صورت شست و شوی فرش تنها با توافق شما صورت خواهد گرفت.
برای شستشوی فرش ها از چه موادی استفاده می‌کنید؟
بستگی به نوع فرش شما دارد. موادی که در شست و شوی فرش‌های دستباف به کار می‌رود با متریال شست و شوی فرش‌های ماشینی متفاوت است و مطمعن باشین در هر صورت از بهترین و با کیفیت ترین و کم ضرر ترین مواد شوینده موجود استفاده خواهیم کرد.
آیا در فرایند شست شوی فرش ها همه لکه ها پاک می‌شوند؟
جای هیچ نگرانی نیست. طی عملیات شست و شوی فرش با قالیشویی شاهد، هیچ لکه‌ای باقی نخواهد ماند. قالیشویی شاهد با بهره‌گیری از تیم مجرب و متخصص در کنار دستگاه‌های نوین و پیشرفته و مواد شوینده باکیفیت جایی برای لکه‌ها باقی نمی‌گذارد.
آیا برای بردن و آوردن فرش ها در طبقات هزینه باید پرداخت کرد ؟
طبق آیین نامه ثبت شده در حیطه کاری کارگران قالیشویی، این افراد موظف هستند فرش های مشتریان را درب منزل جمع آوری کرده و درب منزل هم تحویل دهند و درصورتیکه مشتریان در آپارتمان با تعداد طبقه بالا سکونت داشته باشند، کارگران مبلغی تحت عنوان هزینه کارگری رو باید دریافت کنند که باعث شکایت از قالیشویی میشود و طبق ضوابط اتحادیه قالیشویی ها اجازه اینکار را ندارند. لذا فرش ها درب منزل تحویل داده میشود. در شرایط استثنا کارگران قالیشویی اینکار را برای مشتریان درقبال مبلغ اندکی انجام میدهند که این مبلغ خارج از ضوابط قالیشویی میباشد و صرفا بین مشتری و کارگر بصورت توافقی صورت میگیرد.
شستشو و تحویل فرش ها چند روز زمان میبرد؟
زمان تحویل فرش ها در همه فواصل 2 روز کاری میباشد; یعنی هرروزی سفارش فرش خود را بدهید, پس فردای آن روز فرش ها تحویل داده میشوند بجز مواردی که در خواست ترمیم و رفو و …… داشته باشید.